Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Володимирецький районний колегіум запустий у дію кабінет робототехніки 07.03.2019

Володимирецький районний колегіум запустий у дію кабінет робототехніки

Протягом січня були закуплені набори для конструювання роботів.Гурток працює для 5 груп учнів: 2 групи молодшого віку (1-4 класи), 2 групи середнього віку (5-6 класи), 1 група старшого віку (7-10 класи).

Курс початкової робототехніки допомагає стимулювати інтерес молодших школярів до природничих наук та інженерного мистецтва. Це навчання, спрямоване на самостійний пошук рішення проблем і завдань, розвиток здатності дитини самостійно ставити навчальні цілі, проектувати шляхи їх реалізації, контролювати і оцінювати свої досягнення. В основу базового навчання входять навички конструювання і програмування простих механізмів та роботів на базі конструктора Lego Education WeDo-2.0. Основний напрямок розвитку дитини спрямований на технологію, математику, конструювання, програмування, розвиток мовлення та природничі науки. Продовженням базового курсу програмування і конструювання входять навички конструювання та програмування складних механізмів та роботів на базі конструктора Lego Education WeDo. Також в курсі вивчаються основи програмування в програмі Scratch. Основний напрямок розвитку дитини спрямований на програмування, конструювання, технологію, математику, розвиток мовлення та природничі науки.

23 січня 2019 року вчителі колегіуму Бортник Р.А., Босюк О.М., Каштелян О.А. та Пасічник В.А. пройшли стажування в якості викладачів робототехніки за методиками RoboCAMP у місті Львові, де отримали відповідні сертифікати.

25-26 січня 2019 року вчителі колегіуму Каштелян О.А. та Корнієнко О.Р. пройшли навчання тренерів Регулярних категорій WRO та отримали сертифікати Міжнародної організації "Інноваційні освітні технології" у м. Київ.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика