Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 07.03.2019

Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині

06 березня 2019 року на базі Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для класних керівників закладів освіти району з теми «Етнопедагогіка як засіб формування загальнолюдських та національних цінностей особистості».

Учасників семінару радо зустрів зразковий аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Криниченька» під керівництвом Ніни Добровольської.

Презентували заклад та систему виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю в контексті етнопедагогіки Нової української школи Оласюк Сергій Миколайович, директор Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, та Гоч Тетяна Іванівна, заступник директора з виховної роботи.

Марія Давидюк, керівник музею Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, провела екскурсію історичними сторінками життя села та його жителів. Вона відмітила, що шкільний музей є важливим осередком збереження етнокультурної спадщини українського народу.

Активною формою роботи для класних керівників стала участь в етнолабораторії зразкового аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Криниченька». Тут поєдналися українські традиції, звичаї, обряди, родинні пісні.

Учасники семінару щиро вдячні за організацію семінару відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та директору і педагогічному колективу Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Етнопедагогіка може стати тим інструментом, який дозволить відновити національну мову і культуру. Вивчаючи традиції і мистецьку спадщину свого народу, українці зможуть відновити свою національну пам'ять. А ще це найкращий метод формування української громадянської ідентичності. (Ярослав Музиченко, організатор Українського центру етнопедагогіки).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика