Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів німецької мови на Сарненщині 13.03.2019

Семінар-практикум для вчителів німецької мови на Сарненщині

Однією з 10 ключових компетентностей Нової української школи визначено – спілкування іноземними мовами. Вивчення іноземних мов  - це необхідність для особистої реалізації та розвитку, активного життя, безмежних можливостей працевлаштування. На цьому акцентувала увагу присутніх Гаврилюк Світлана Іванівна в ході проведення семінару-практикуму для вчителів німецької мови з теми «Використання нових навчальних стратегій та стилів навчання для розвитку іншомовної комунікативної компетентності за концепцією Нової української школи» на базі Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ненецька Наталія Миколаївна, вчитель німецької мови, продемонструвала використання різноманітних форм та методів роботи з учнями, що розвивають іншомовні комунікативні навички.

Учителі іноземної філології ознайомилися з темою майстер-класу «Формування ключових і предметних компетентностей на уроках німецької мови за допомогою роздаткового матеріалу та ІКТ на основі лінгвокраєзнавчого матеріалу», який провела Рудківська Тетяна Петрівна, вчитель німецької мови.

Для вчителів англійської мови було запропоновано відвідати майстер-клас з теми «Розвиток навичок усної взаємодії на уроках іноземної мови як засіб формування ключових компетенцій XXІ століття». Присутні вчителі активно виконували різноманітні вправи та завдання в парах, групах, запропоновані досвідченим вчителем Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівником школи молодого вчителя іноземних мов – Рудик Іриною Іванівною.

Приємні та незабутні враження, феєрверк позитивних емоцій подарували учні школи у ході проведення виховного заходу німецькою мовою «Весна прийшла», продемонструвавши знання іноземної мови, правильної чіткої вимови та найрізноманітніші таланти виконавсько-акторської майстерності, сценічні костюми.  Окрасою виховного заходу була руханка, яку виконали разом з учнями всі учасники семінару.

Щирі слова вдячності висловили присутні вчителям-організаторам семінару, адміністрації закладу за проведення змістовного методичного заходу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка