Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Великої методичної ради на Дубенщині 15.03.2019

Засідання Великої методичної ради на Дубенщині

«Освіта – найвизначніша з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найкращої якості. Інакше вона абсолютно марна». Так у свій час влучно висловився Редьярд Кіплінг.

Найкращої якості освіта – пріоритет у діяльності педагогів Дубенщини. А зустріч у форматі засідання Великої методичної ради, що відбулась 14 березня 2019 року в залі засідань районної ради – один із ефективних та дієвих кроків у досягненні високої цілі.

Мета -  вивчення,  узагальнення  та поширення педагогічного  досвіду  для  його  подальшого застосування у навчально-виховному  процесі  та  удосконалення професійного рівня педагогічних кадрів району.

Себе презентували 11 успішних педагогів, яким у ході атестації 2019 року прогнозується присвоєння, підтвердження педагогічних звань «старший вчитель», «вчитель-методист». Кожен із них - яскрава, креативна, конкурентоспроможна особистість, яка на високому рівні володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, вміє продукувати оригінальні інноваційні ідеї. І спілкування з педагогами, які завдяки самовідданій праці та педагогічній майстерності, забезпечуючи високу якість освітнього процесу, створили не лише власний позитивний імідж, а й імідж свого навчального закладу, нашого району, безперечно є цікавим та корисним.

Особливу атмосферу відкритості, доброзичливості дієвими та ефективними порадами створювала Марія Харчишина, керівник районної психологічної служби.

Виступи вчителів, що атестуються, сприяли збагаченню кожного із учасників Великої методичної ради корисними ідеями, які в кінцевому результаті позитивно вплинуть на якість освітнього процесу в закладах освіти нашого району.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн