Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Педагогічний міст між вчителями початкових класів Клесівської ОТГ та Сарненського району 21.03.2019

Педагогічний міст між вчителями початкових класів Клесівської ОТГ та Сарненського району

З 1 вересня 2018 року стартувала Нова українська школа – школа компетентностей ХХІ століття. Діти, які прийшли 1 вересня до школи, навчаються у новому освітньому середовищі, за новими методиками навчання. У формулі нової школи провідне місце відводиться вчителям нової формації, які перебувають в авангарді суспільних та освітніх перетворень, які є агентами сучасних змін. І саме «агенти змін» Сарненського району та Клесівської ОТГ  20 березня 2019 року зібралися в тісному колі на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 аби поділитися досвідом з організації освітнього процесу в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти, продемонструвати практичне втілення педагогічних інновацій у навчальний процес.

Гостей привітали керівник закладу Ткачук Наталія Василівна та методист відділу освіти, молоді та спорту Оверчук Олена Богданівна, а наймолодші вихованці закладу продемонстрували своє бачення нової української школи, розповіли про своє життя у школі компетентностей ХХІ століття.

Присутні відвідали відкриті уроки  математики у 1-А класі проведений Павловської Анжелікою Іванівною та  української мови в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» у 1–Б класі проведений Хижнюк Валентиною Іванівною. Разом з учнями подорожували весняним лісом, допомагали тваринкам, насолоджувалися миттєвостями лялькотерапії, зустрічали перелітніх птахів, зачаровано слухали спів пташок.

Жвавий інтерес та зацікавленість учасників викликали майстер-класи «Освітній потенціал гри з ЛЕГО» та «Кошик Великоднійх ідей», які підготували та провели вчителі початкових класів Колодяжна Оксана Миколаївна та Дриганець Вікторія Миколаївна. Педагоги приймали активну участь у виготовленні дряпинок, у проведені руханок з використанням цеглинок ЛЕГО.

У підсумковому колі вражень обмінялися думками, побажала один одному невичерпних творчих сил, натхнення та бажання змінювати освіту разом.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за організацію та проведення педагогічного мосту керівнику закладу Ткачук Наталії  Василівні, заступникам керівника  Магрело Віті Володимирівні, Корж Людмилі Володимирівні та педагогічному колективу Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3.

Фотозвіт за адресою: https://postimg.cc/gallery/1qzqiwlgw/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.