Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Тиждень дитячого та юнацького читання 03.04.2019

Тиждень дитячого та юнацького читання

  З метою заохочення учнів до систематичного читання, впровадження активних форм популяризації надбань української і світової класичної та сучасної літератури, розвитку духовно-ціннісних орієнтацій та потреб особистості, виховання в учнів культури читання та поваги до книги у шкільних бібліотеках Володимирецького району з 18 по 22 березня 2019 р. пройшов Тиждень дитячого та юнацького читання (далі - Тижня).

  Під час проведення Тижня шкільні бібліотекарі оформили викладки літератури до визначних дат письменників – ювілярів 2019 року: «Книга – найцінніший скарб», «Книги – ювіляри - 2019», «Читати ці книги - престижно» (Володимирецький районний колегіум), «Книжні іменини», (Рафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів).

Завідуюча шкільною бібліотекою Володимирецького районного колегіуму Ситник Галина Леонідівна популяризуючи книги, їх читання та підвищення рівня бібліотечно - бібліографічних знань учні провела бібліотечні уроки: «Лабіринти у книжковому морі», «Літературні казки».

З метою підвищення інтелектуальних здібностей читачів в позаурочний час у шкільних бібліотеках проводились бібліотечні ігри: «Упізнай казку за малюнком», «Поети України»  (Володимирецький районний колегіум),  «Кому належать ці слова?» (Рафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів).

На перервах учнів мали змогу подивитися відеопрезентацію «Письменники -  ювіляри - 2019», розгадати  вікторини «Щасливий випадок» «З якої казки?» (Володимирецький районний колегіум), розв’язати ребус «Попробуй відгадай», розгадати літературну вікторину  «Гортаючи сторінки казок» (Рафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів).

У шкільних бібліотеках для всіх бажаючих та членів гуртка «Книжкова лікарня» проводилась година книголюба «Книги – вірні друзі, бережи їх» (Володимирецький районний колегіум)  та конференція «Хто дбає, так і має» (Рафалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів).

Уже традиційно, протягом тижня, у шкільних бібліотеках відбулася доброчинна акція «Подаруй книгу бібліотеці».

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн