Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Ворк-шоп для молодих вчителів географії на Сарненщині 10.04.2019

Ворк-шоп для молодих вчителів географії на Сарненщині

Метою шкільної географічної освіти є створення умов для розвитку учня як суб’єкта географічного пізнання, дослідника і творця власної особистості, свідомого громадянина України і миролюбно налаштованого жителя Земля на основі формування ключових та предметних географічних компетентностей. 
10 квітня 2019 року в актовій залі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся ворк-шоп для молодих вчителів географії з теми «Наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції ключових та предметних компетентностей в освітньому процесі». 
З реалізацією наскрізних змістових ліній на уроках географії ознайомила присутніх методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації Оксана Ткач. Вона звернула увагу також на основні компоненти очікуваних результатів сучасного уроку: знаннєвий, діяльнісний та ціннісний. 
Під час методичного практикуму разом з керівником районної Школи молодого вчителя географії Вірою Никитюк, вчителем географії Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, були розглянуті інтерактивні форми роботи з реалізації наскрізних змістових ліній на уроках географії. В ході роботи молоді педагоги отримали методичні рекомендації щодо нових підходів до вивчення географії в умовах реформування освіти.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ