Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Акція "За чисте довкілля" та "Посади дерево " у Вовковиївській школі Демидівського району 11.04.2019

Акція "За чисте довкілля" та "Посади дерево " у Вовковиївській школі Демидівського району

04 квітня 2019 року учні 7класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які нещодавно поповнили лави учнівського лісництва «Діброва», разом із старшими вихованцями учнівського лісництва, учнями 10 та 11 класів, долучилися до посадки лісу у Вовковиївському лісництві. 
Учні з цікавістю та відповідальністю поставилися до великої справи - створення нових лісових насаджень. Усі працювали старанно та завзято. Корисна робота на свіжому повітрі згуртувала учасників, подарувала позитивні емоції та можливість власноруч зробити добру справу. Так саджанець за саджанцем за недовгий час було заліснено ділянки загальною площею близько 1 га. 
Посадити дерево – одне з призначень людини у цьому житті. Дана акція для її учасників була кроком зробити вагоме та корисне для усього суспільства. Впевнені, що, хто хоч раз посадив дерево, ніколи не буде шкодити зеленому скарбові і не дозволить цього іншим.

5 квітня 2019 року наймолодші вихованці Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва», разом із учнями першого класу (нової української школи), долучилися до проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля». В рамках акції висадили алею із сіянців дуба звичайного та модрини європейської на території навчального закладу. Посадковим матеріалом забезпечило Вовковиївське лісництво ДП «Млинівський лісгосп». 
Висаджені дитячими руками маленькі деревця, через десятки років будуть радувати своєю неповторністю наступні покоління людей, а молодь навчиться бережного ставлення до навколишнього природного світу, тому що людина завжди цінила те, що створено своїми руками.

Найстарші вихованці учнівського лісництва «Діброва», учні 11класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 5 квітня 2019 року долучилися до акції «Посади дерево». Вони провели доповнення яблуневого саду на території школи. Посадковий матеріал допомогли придбати учні 1-11класів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
"Посади дерево" - заповіли нам батьки. Мабуть, варто дослухатися до цієї мудрої поради. Вчені підрахували, що кожна людина повинна мати навколо себе хоча б чотири живих дерева. Інакше їй просто нічим буде дихати. Добре, що є й серед нас ентузіасти, які посадили, за роки навчання в школі, не одне і навіть не чотири деревця, а цілі ліси та сади.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка