Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання педагогічної майстерні з теми «Формування особистих професійних компетентностей учителя-філолога як основи іміджу сучасного педагога» на Сарненщині 12.04.2019

Засідання педагогічної майстерні з теми «Формування особистих професійних компетентностей учителя-філолога як основи іміджу сучасного педагога» на Сарненщині

10 квітня 2019 року на базі Великовербченської ЗОШ І-ІІІ  ступенів відбулося засідання педагогічної майстерні з теми «Формування особистих професійних компетентностей учителя-філолога як основи іміджу сучасного педагога».

Привітно зустріли вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури закладів району учні Зразкового аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Криниченька», художній керівник Добровольська Ніна Миколаївна, з вітаннями. Керівник закладу – Оласюк Сергій Миколайович, презентуючи напрацювання колективу, наголосив на високих досягненнях учнів у навчанні та спорті, відзначив злагоджену роботу колективу, дружню співпрацю та професійність.

Учасники методичного заходу обговорили актуальні проблеми підвищення мовно-літературної освіти  у контексті сучасного змісту освіти. Зокрема, Гаврилюк Світлана Іванівна, методист районного методичного кабінету, акцентувала увагу присутніх на необхідності впровадження компетентнісного підходу в освітньому процесі, підвищенні якості освіти, професійної компетентності вчителів-філологів із питань впровадження інноваційних технологій, шляхах формування готовності педагогів до впровадження завдань Нової української школи.

Учителі-філологи Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ступенів поділилися досвідом власної педагогічної діяльності. Климець Оксана Миколаївна, Шершень Лариса Кузьмівна, Хрящевська Надія Мефодіївна залучили до активної діяльності всіх учасників, презентуючи такі форми роботи, як використання QR – кодів на уроках, проведення мовних квестів та рольових ігор, використання ІКТ технологій на уроках мови та літератури,  демонструючи власну інформаційно-цифрову компетентність.

На завершення роботи творчої педагогічної майстерні,  на етапі релаксації, фольклорно-етнографічний колектив «Криниченька» подарував хвилини насолоди, піднесений настрій, позитив, провівши весняний обряд  «Кремповеє колесо».

Учителі – філологи району висловили щирі слова вдячності керівнику закладу, вчительському та учнівському колективам за належну організацію та проведення змістовного, цікавого заходу, педагогічну майстерність, професійність, креативність та позитивні емоції.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика