Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Спортивно-масовий захід серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет» на Сарненщині 12.04.2019

Спортивно-масовий захід серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет» на Сарненщині

10 квітня 2019 року на базі Сарненського ліцею №2 відбувся районний етап спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет».  У фестивалі взяли участь 20 команд-переможців закладів загальної середньої освіти  району.

Перед початком змагань всі  учасники отримали чіткі інструкції, поради та настанови від головного судді суддівської колегії змагань Козярчука П.Є.

Змагалися команди наймолодших школярів у естафетах «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та «Фітбол», що давали їм можливість продемонструвати свою вправність у володінні різноманітними м’ячами. Командні старти перемежовувалися індивідуальними конкурсами,  у яких брали участь по одному представнику від кожної команди.

Зокрема, у конкурсі «Гімнастичний» змагалися, хто довше і більшу кількість обручів зможе крутити, а у конкурсі «Скакалка» - зробить більше стрибків за одну хвилину. З обручами найвправнішим виявився учень Полянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Добридник Данило. Зі скакалкою найкраще впоралася  учениця Цепцевицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Сергійчук Наталія.

Хлопчики боролися за звання «Володар м’яча», набиваючи шкіряного в однойменному конкурсі. Також учасники фестивалю з’ясовували стосунки у конкурсі «Дартс». У володінні м’ячем неперевершеними були учні Сарненського ліцею №2 Левчун Владислав та Дубківської загальноосвітньої школи І ступеня Назарук В’ячеслав. Дротики ж найвлучніше кидав учень Сарненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №4 Бузян Давид.

У командних естафетах перемогу здобули учні Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка. Друге місце посіла команда учнів Цепцевицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Бронзові нагороди вибороли учні Сарненської спеціалізованої школи розвитку з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня № 5.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору Сарненського ліцею №2 Федорович Вікторії Геннадіївні, заступнику з виховної роботи Городнюк Ользі Іванівні  педагогам фізкультурної освітньої галузі закладу та членам суддівської колегії Козярчуку П.Є., Титечко В.Г., Гончарук О.Л.

Вітаємо переможців!!!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн