Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Учениця 11класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району  перемогла  у конкурсі «DreamECO» 16.04.2019

Учениця 11класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району перемогла у конкурсі «DreamECO»

12-13 квітня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру в м. Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнської екологічної олімпіади наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO» (конкурс міжшкільних наукових проектів), організований національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Міжнародною школою "Меридіан".
Олімпіада проводилась з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у галузі екології.
У цьому році учасники мали змогу взяти участь у 4 категоріях: якість довкілля, екологія і біорізноманіття, ресурси та енергія, моє місто. 
Олімпіада „DreamECO” проводилась у два етапи: І етап – відбірковий (заочний); ІІ етап – фінальний (очний). На відбірковий етап було представлено до ста проектів у кожній номінації. За результатами І етапу Миркевич Анастасія стала фіналістом конкурсу «DreamECO». Разом із чотирнадцятьма фіналістами, із різних куточків України, Миркевич Анастасія приймала участь у ІІ етапі конкурсу у місті Києві.
За перемогу у конкурсі в категорії «Моє місто» Миркевич Анастасію, ученицю 11 класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Демидівського району нагороджено дипломом переможця конкурсу.
На конкурс було представлено екологічний проект на тему: «Видовий склад фітопатогенних грибів збудників хвороб сіянців дуба звичайного та сосни звичайної у лісових розсадниках». Науковий керівник екологічного проекту вчитель технологій Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чандик Людмила Іванівна.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова