Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання  районної школи молодого вихователя ЗДО Сарненського району 17.04.2019

Засідання районної школи молодого вихователя ЗДО Сарненського району

16 квітня 2019 року на базі ДНЗ № 5 «Вербиченька» м. Сарни відбулось засідання  районної школи молодого вихователя. На засіданні були присутні: Валентина Корень, методист Сарненського районного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, Малецька Анна Юріївна - головний спеціаліст з питань торгівлі, побуту та громадського харчування, молоді вихователі закладів дошкільної освіти району.

Перед молодими вихователями виступили педагоги ДНЗ № 5 м. Сарни Бартош Марія, Рибак Юлія, Ващик Алла, Мичка Олена, які звернули увагу на роль  художньої літератури в освітньому процесі з дітьми дошкільного віку та поділилися власним досвідом роботи з даного питання.

Малодосвідчені педагоги збагатили свої знання щодо використання  основних методів та прийомів під час ознайомлення дітей з художніми творами, ознайомилися з нетрадиційними формами популяризації книжки, з вимогами щодо оформлення в груповій кімнаті куточка дитячої книжки, побачили як використовується лепбук в освітньому процесі, навчилися створювати книжку власноруч, а також дізналися про вплив художньої літератури на всебічний розвиток дошкільників.

Слухачі школи переглянули   інтегроване заняття  в старшій  групі «Сонечко» на тему: «Мудрі колосочки», яке підготувала і провела   вихователь Глабець Л. І. та взяли активну участь у майстер-класі Васькевич Людмили з виготовлення артбуку.

Молоді педагоги отримали рекомендовану літературу і переглянули виставку дидактичного матеріалу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.