Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

18.04.2019

ДО РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОРИСА ВОЗНИЦЬКОГО

16 квітня 2019 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, усьоме поспіль відбулися Наукові читання пам’яті Героя України Бориса Возницького. Тема цьогорічних читань – «Видатні постаті Волині». Науковці Рівненської та Волинської областей представили власні доробки присвячені землякам, які працювали на ниві історико-культурної спадщини та її збереження.

Зібрання привітала в.о. директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Тетяна Самсонюк.

Доповідачі із музеїв, закладів освіти Рівного, Острога: Олександр Булига, Микола Манько, Олена Семенович, Оксана Яремчук,Тетяна Міненко, Андрій Климчук, Григорій Яцута, Анатолій Кравець та представники із Луцька висвітлювали історичні відомості про знаних волинян, співставляючи їхню діяльність з постаттю Бориса Возницького. Теми досліджень стосувалися біографій тих, хто прислужився рідній землі від ХVІІІ століття – до сьогодення. Поряд з іменами волинян, які доклались до створення, вивчення, популяризації різноманітних пам’яток (меценат Миколай-Василій Потоцький, скульпторка Теодозія Бриж, мистецтвознавці Павло Жолтовський, Володимир Овсійчук, Борис Возницький), йшла розповідь про їх колег по культурному цеху художника Анатолія Кравця, літератора Петра Красюка, журналіста Вацлава Махніцького та інших знаних та маловідомих діячів Волині.

Зворушливими були розповіді про наших сучасників – героїв Євромайдану та АТО, які віддали своє життя за Україну, її щасливе майбуття, в якому буде збережена та примножена історико-культурна спадщина. З особливою увагою були вислухані виступи про художника Тараса Більчука – кавалера ордену Небесної Сотні та воїнів 51- ї ОМБР, які загинули в травні 2014 року під Волновахою.

Працівники та слухачі курсів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  також були учасниками читань. Проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти Іван Вєтров у своєму виступі запевнив, що співпрацюючи у питаннях краєзнавчих дослідженнях із музеєм інститут і надалі буде поширювати інформацію та матеріали про цікаві дослідження відомих земляків краю, а вчителі матимуть можливість долучити до аналогічної пошуково-дослідницької роботи  своїх вихованців, адже лише на прикладах героїчних і творчих біографій видатних постатей Волині, які складають золотий генофонд нації, маємо виховувати молоде покоління, щоб імена визначних волинян знали та шанували школярі історичної Волині.

01 __________ _______ 160419.jpg

02 __________ _______ 160419.JPG

03 __________ _______ 160419.jpg

04 __________ _______ 160419.JPG

05 __________ _______ 160419.jpg

06 __________ _______ 160419.jpg

08 __________ _______ 160419.jpg

09 __________ _______ 160419.jpg

010 __________ _______ 160419.JPG

011 __________ _______ 160419.jpg

012 __________ _______ 160419.jpg

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика