Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ІІ районний фестиваль «STEM весна – 2019» на Сарненщині 19.04.2019

ІІ районний фестиваль «STEM весна – 2019» на Сарненщині

З метою популяризації STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти 18 квітня 2019 року відбувся ІІ районний фестиваль «STEM весна – 2019».

В основі фестивалю – ідеї інноваційного освітнього простору для всебічного розвитку особистості, генерування ідей, досліджень, творчих та наукових пошуків, стимулювання активного світосприйняття та креативного мислення. Захід об’єднав школярів, вчителів, керівників гуртків.

STEM-школа презентувала учнівські стартапи та експериментально-дослідницькі роботи юних екологів, переможців Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник».

У STEM-майстерні були представлені роботи вихованців гуртків з робототехніки, ракетомоделювання, авіамоделювання, конструювання повітряних зміїв.

Великий інтерес викликали запрограмовані роботи, які презентували вихованці комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді».

З впровадженням інноваційних технологій на заняттях art-студії учасників фестивалю ознайомили учні Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та їх керівник Тетяна Охріменко.

Фестиваль став інтерактивним освітнім майданчиком, де відбулася інтеграція науки і техніки, презентація інноваційних підходів у сфері STEM-освіти для реалізації концептуальних засад Нової української школи.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика