Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Нарада  відділу освіти райдержадміністрації та районний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти  06.05.2019

Нарада відділу освіти райдержадміністрації та районний семінар для керівників закладів загальної середньої освіти

 У травні на базі Ромейківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ» (директор Городний Олександр Борисович) відбувся семінар для керівників закладів загальної середньої освіти з теми «Освітня програмаосновний освітній документ закладу загальної середньої освіти» та планова нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

  На семінарі було розглянуто основні вимоги та алгоритм дій щодо укладання та затвердження освітньої програми. На нараді розглянули нагальні питання організації освітнього процесу та організації ЗНО, фінансування, санітарно-гігієнічні вимоги щодо облаштування закладів освіти. Обговорили заходи з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення, 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 У роботі семінару взяли участь директор КУ «Володимирецький інклюзивно-ресурсний центр» Тетяна Слобода, яка детально розказала про корекційно –розвиткову складову освітньої програми.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова