Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Вовковиївське ліництво "Діброва" Демидівського району  переможці  збору  учнівських лісництв області 08.05.2019

Вовковиївське ліництво "Діброва" Демидівського району переможці збору учнівських лісництв області

07 травня 2019року відбувся ХІІІ обласний збір учнівських лісництв «Майбутнє лісу у твоїх руках» у м.Рівне. Зліт є річним звітом роботи учнівських лісництв та проходить у два етапи – виставка та презентація досягнень учнівських лісництв, захист науково – дослідницьких робіт. 
Кваліфіковану теоретичну та практичну допомогу у підготовці до зльоту надавали директор Державного підприємства «Млинівський лісгосп» Целюх Олександр Володимирович, лісничий Вовковиївського лісництва Дмитрієв Ігор Андрійович та помічника лісничого Олійника Дмитра Івановича. Вовковиївське учнівське лісництво «Діброва» Державного підприємства «Млинівське лісове господарство» представляла команда у складі: уч.8кл Рижук Софії, уч.9кл Дудяк Дарини, уч. 10кл Іваника Назара та вчителя технологій, керівника учнівського лісництва Чандик Людмили Іванівни.
У досить нелегкій боротьбі юні лісівники Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів вибороли І місце за вистаку-презентацію роботи учнівського лісництва. Дудяк Дарина презентувала роботу з навчального дослідництва та нагороджена грамотою за зайняте І місце за високий рівень виконання і захист науково – дослідницької роботи. За підсумками ХІІІ обласного зльоту учнівських лісництв «Майбутнє лісу у твоїх руках» вихованці Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» вибороли загальнокоманде І місце, нагороджені кубком переможців та цінними подарунками. Привітав переможців перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства, голова обласної організації Товариства лісівників України Михайло Прокопчук, який подякував юним лісівникам за високі знання та активну роботу.
Восени 2019 року команда Вовковиївського учнівського лісницва «Діброва» ДП «Млинівський лісгосп» представлятиме Рівненщину на ХІІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у м.Чернігові.
Хто полюбить ліс, той буде його берегти. 
Тож любіть нашу землю! Любіть ліс! 
Майбутнє лісу у наших руках!

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика