Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання інтернет-школи Психологічної грамотності практичних психологів та соціальних педагогів Сарненського району 11.05.2019

Засідання інтернет-школи Психологічної грамотності практичних психологів та соціальних педагогів Сарненського району

Розвиток сучасних технологій відбувається досить стрімко та дає багато можливостей для саморозвитку особистості. Однією з таких можливостей є використання Інтернет з метою навчання та пізнавання нового. На сьогоднішній день це один з перших найзручніших способів, який потребує мінімум зусиль, ресурсів та коштів.

Навчання у такому форматі доступно абсолютно всім, незалежно від соціального статусу, віку та фінансових можливостей. Онлайн-освіта є зразком ідеального навчання.

10 травня 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту  Сарненської РДА відбулося чергове засідання інтернет-школи Психологічної грамотності практичних психологів та соціальних педагогів району. Темою  навчального заняття  було «Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти», на якому розглядали явище булінгу, організацію протидії, діагностику та профілактику попередження булінгу. Результатом такого навчання є отримані сертифікати, а також цінні знання.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ