Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Єднання шкіл-партнерів України і Польщі 14.05.2019

Єднання шкіл-партнерів України і Польщі

Освітянами Дубенщини зроблено чергові кроки щодо забезпечення інтеграції національної системи освіти в міжнародний освітній простір.У період 10-13 травня 2019 року в рамках підписаної угоди про співпрацю між Вербською ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жорнівським НВК Дубенської районної ради та комплексом шкіл смт Позездже Венгожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща делегація з Дубенщинина чолі з Камілою Котвінською, директором Вербської загальноосвітньої школи, вже втретє побувала у смт Позездже.

Пограма перебування на гостинній польській землі була цікавою, змістовною, пізнавальною. Вияв поваги українській делегації засвідчили члени уряду гміни Позездже на чолі з війтом Богданом Могилою.

І учні, і педагоги із задоволенням знайомились із роботою освітнього закладу, який очолює мудрий, творчий та креативний директор Йоана Соцько, стали активними учасниками уроків математики, природознавства, які майстерно провели Божена Гавліка, Дорота Донець, брали участь у роботі  круглого столу для педагогів партнерських шкіл, у спільній концертній програмі, режисером-постановником якої була Вікторія Петюк. Польські педагоги щедро ділились досвідом, власними поглядами напитання навчання й виховання дітей,цікавими ідеями впровадження сучасних освітніх технологій.

Незабутніми будуть спогади і про історичні пам’ятки - піраміду Фаренгейдів у Рапі, аркові мости в Станчиках, форт Боєн у Гіжицьку, екскурсію на хвилях великих Мазурських Озер.

Кожен день перебування у сім’ях, в яких проживали діти, спілкування з польськими ровесниками та колегами, батьківською громадськістю залишив у серцях і гостей із Дубенщини, і господарів море позитивних вражень та  теплоти! А чотири дні плідної роботи та активної взаємодії безперечно дали поштовх для пошуку і реалізації нових ідей, проектів, нових шляхів співпраці у розбудові демократичного громадянського суспільства та європейської інтеграції.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка