Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

17.05.2019

Свіжий вітер

15 травня 2019 року команда учнів Козинського НВК «Оберіг» взяла участь у обласному фестивалі екологічної творчості молоді „Свіжий вітер”, який відбувся на базі комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради. Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: „Екологічна мода” та „Екологічний театр”. 
У номінації „Екологічна мода”  команда юних екологів Козинського колегіуму представили колекцію одягу, зачісок та візажу, створену з використанням природного матеріалу та матеріалів  вторинного  використання (папір, чеки, теплоізолятор, пластикові пляшки, пінополіетилен, плівка, пакети для сміття). У колекції одягу нашої команди панували синій, блакитний, сріблястий, білий кольори -  символи чистоти, легкості, свободи. Колекцію  демонструвала команда моделей у складі Савчук Богдани (7-А), Ногачевської Мар’яни (9-Б), Зубкевич Уляни (3-А),  Ковальчук Анастасії (7-А), Столяр Вероніки (8 клас). Показ супроводжувався описами моделей у виконанні Воловчук Дарини (11 клас). Керівник команди – педагог-організатор Трачук О. О. Показ відбувся відповідно до  ідеї  «Будь вільним, як птах у небі, почувайся зручно, як риба у воді, та не забувай про правила пристосування до життя і виживання» Авторами колекції є Столяр Вероніка (8 клас), Ковальчук Анастасія (7-А клас) та випускниця Козинського НВК Савчук Софія. За результатами виступу ми посіли почесне друге місце у номінації „Екологічна мода”. Щирі слова подяки всьому творчому колективу, який працював над підготовкою до конкурсу «Театр екологічної моди» та побажання успіхів у наступних починаннях. І пам’ятаймо - хто прагне із природою у злагоді жити, той завжди готовий диво створити.
Команда учнів Козинського НВК «Оберіг», як активні учасники природоохоронного руху, взяли  участь у конкурсі «Свіжий вітер-2019» у  номінації «Театральна композиція». Завдання учасникам - засобами мистецтва привернути увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем краю на тему «Екологічна варта власного майбутнього». Наша команда акторів у складі Козіцького Артема (7-А), Павлюка Василя (7-А), Ковальчук Анастасії (7-А), Савчук Богдани (7-А), Столяр Вероніки (8 клас) та керівника педагога-організатора Трачук О. О. представила міні-виставу «Природу читаємо серцем». Автором п’єси є вчитель української мови та літератури Курсик Інна Степанівна.  Головна ідея виступу – різноманіття природних багатств України та їх збереження. Змістовна п’єса, чудова гра акторів, яскраві костюми та декорації,  як результат, друге почесне місце. Найщиріші  вітання учасникам екологічного виступу.
 Участь у конкурсі екотеатру спонукала учнів ще раз замислитись над проблемою  збереження довкілля та необхідністю формування екологічної культури у сучасному суспільстві.  


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн