Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

«LEGO-технології в реалізації навчальних програм» 09.01.2019

«LEGO-технології в реалізації навчальних програм»

9 січня 2019 року проведено постійно діючий практичний семінар вихователів-методистів, вихователів старших груп закладів дошкільної освіти з теми «LEGO-технології в реалізації навчальних програм».

Регіональний тренер Нової української школи Світлана Олійник ознайомила присутніх з основами LEGO-технології. Упродовж семінару учасники мали можливість практично застосовувати  LEGO-технологію при звуко-буквенному аналізі слів, в усному мовленні (сюжетне конструювання), під час практичного виконання вправ на розвиток дрібної моторики рук, мовної активності, навчання правильному і швидкому орієнтуванню в просторі, на розвиток уваги, пам’яті, мислення, здатності зосередитися, оволодіння подумки розділити предмет  на складові частини та зібрати єдине ціле. Спільно вирішували як отримати математичні знання про рахунок, форму, пропорції, симетрії. Використовували особливості конструювання у вправах «Башточка», «Створи модель», «Склади за зразком» «Проводимо асоціації», за допомогою яких у дітей формується уміння визначати  в предметах висоту, довжину, ширину та співвідносити предмети між собою за цими характеристиками. Використання ігрових прийомів (вправа «Конвейєр настрою», «Кольори», «Навпаки», ранкове коло, складання сюжетних історій) сприяло позитивній атмосфері та емоційним обговоренням.

Використання основ конструювання у роботі з дітьми дошкільного віку  сприяє розвитку інтелекту, уяви, фантазії, пам’яті тощо.Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники