Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

МІКСІКЕ – ШЛЯХ ДО ЗІРОК ! 19.06.2019

МІКСІКЕ – ШЛЯХ ДО ЗІРОК !

Міксіке — освітнє онлайн середовище, яке надає можливість учителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги – учасники проекту. Змагання Прангліміне та робота за інтерактивними вправами для учнів та вчителів закладів загальної середньої освіти України проводяться безкоштовно. Із 1994 року Міксіке працює в Естонії та інших європейських державах, з 2011 року – у закладах освіти України.

27 квітня 2019 року в Естонському містечку Кінглі-Німме відбувся міжнародний чемпіонат з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019». До складу збірної України з усного математичного рахунку увійшли представники Рівненщини, які вибороли на Національному фіналі призові місця. Це учениця 2 класу Велюнського НВК Дубровицького району Поліна Мельник у категорії «Чомучки» та студент Національного університету водного господарства та природокористування Сергій Матеюк у категорії «Сеньйори».Для Поліни це вже друга участь у змаганні такого рівня, за результатами міжнародного фіналу вона зайняла 8 місце в категорії 1-3 класи, серед 30 учасників із семи країн, що є її найвищим особистим результатом. Для Сергія Матеюка це був перший чемпіонат світу і він посів 7-е місце у категорії чоловіки.

Варто зауважити, що у конкурсі з усного рахунку Прангліміне за 1, 2 і 3 етапи взяли участь понад 19 000 учасників із закладів освіти України, в тому числі 1053 учасників із закладів освіти Рівненської області.

За 8 днів учасники проїхали тисячі кілометрів: Львів – Білосток (Польща) – Вільнюс (Литва) – Кінглі-Німме (Естонія) – Пярну (Естонія) – Рига (Латвія) – Білосток (Польща) – Люблін (Польща) – Львів. В усіх перерахованих містах команда України відвідувала екскурсії, побувала на узбережжі Балтійського моря. 
          Після офіційної церемонії закриття змагань відбувалося знайомство культур, де наші учасники вчили представників з інших країн танцювати український народний танок гопак. 

Висловлюємо щиру подяку всім, за чиєї фінансової допомоги участь учасників з Рівненщини у змаганнях стала можливою.  Народному депутату України Василю Яніцькому та його помічнику Оксані Слободзян, голові Дубровицької райдержадміністрації Миколі Петрушку, голові Дубровицької районної ради Миколі Кухарцю, депутатам обласної ради Віталію Суховичу та Геннадію Шевченку, голові Рівненського апеляційно-господарського суду Олегу Мельнику, голові Здолбунівської районної державної адміністрації Сергію Кондрачуку, депутату Рівненської обласної ради, головному лікарю КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» Владиславу Сухляку, голові ФГ «Нива» Здолбунівського району Олександру Лапчуку, підприємцю Ігорю Лелякову. Завдяки вашим чуйним серцям інтелект здолав кордони!!!

Бажаємо всім учасникам змагань успіхів в усіх починаннях, не зупинятися на досягнутих результатах та впевнено крокувати до нових вершин!

УВАГА! ЛІТО З МІКСІКЕ ЦІКАВІШЕ!

ВЕБ-платформа відкрита для подальшої участі як школярів, так і дорослих. Літо – хороша нагода потренувати свою пам’ять, розвинути інтелектуальні здібності і заодно підготуватися до наступних звершень.

Запрошуємо широке коло учасників! Велике прохання до керівників закладів освіти та учителів довести до відома усіх учнів про можливості безкоштовної платформи Міксіке!

1.jpg

2.jpg

3.JPG

4.jpg

5.JPG

6.jpg

7.jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика