Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

«GoGamp-2019» 19.08.2019

«GoGamp-2019»

 У серпні 2019 року у п’яти закладах загальної середньої освіти Володимирецького району розпочали роботу  волонтери-іноземці.

З 12.08.2018 – по 23.08.2018 року у Великоцепцевицькій загальноосвітній школі I-III ступенів працюватиме   волонтер із Великої Британїі Лаура Полфреймен. До роботи за програмою «Innovation & Entrepreneurial Culture” залучено 50 учнів. А у Городецькому НВК працюватиме волонтер із Німеччини Лілія Хейтс. 20 учнів закладу будуть задіяні за програмою “Art and Creativity”.

В Озерській загальноосвітній школі I-III ступенів 33 учні працюватимуть у таких напрямках як  гейміфікація, критичне мислення, проектування, мистецтво з волонтером Кевіном О’браєн (Австралія).

Волонтер Паула Тегеллер Елізабет Марія (Німеччина) працюватиме у Рафалівській ЗОШ I-III ступенів. 30 учнів 5-х класів будуть реалізовувати програму  «GoGamp» «Animal Planet».

Реалізовувати навчально-ігрову, проектно-орієнтовану та пізнавально-розвиваючу діяльність, практикувати усне та писемне мовлення в типових ситуаціях спілкування будуть 32 учні Володимирецького районного колегіуму разом із волонтером із Великої Британії Анастасією Комаровою.

Також варто зазначити, що З 12 по 23 серпня 2019 року
у Володимирецькому районному колегіумі на базі відпочинку у с. Воронки працюватиме англомовний наметовий табір «Поліглот» з цілодобовим перебуванням дітей. На учнів чекають незабутні дні відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з волонтерами з Гон-Конгу, Японії, Франції, Туреччини та Чехії, яке упродовж всього перебування дітей у таборі відбуватиметься лише англійською. 
У таборі пріоритетними є інтерактивні технології навчання.  Яскрава і насичена розважальна програма, ігри та спортивні заходи, розваги на воді гармонійно поєднуються із навчанням.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ