Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Огляд навчального закладу Демидівського району 21.08.2019

Огляд навчального закладу Демидівського району

Підготовка навчальних закладів до початку нового навчального року – досить серйозний, відповідальний та трудомісткий процес. Він включає в себе низку заходів, спрямованих на перевірку дотримання безпечних умов, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, покращення умов перебування дітей у закладах освіти в період навчанння та зміцнення матеріально-технічної бази.

 21 серпня  2019 року проведений огляд  готовності Вовковиївського закладу загальної середньої освіти до  нового 2019-2020 навчального року.

Огляд показав, що спільними зусиллями відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Демидівської РДА, батьків, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу у закладі освіти проведено роботу, спрямовану на покращення освітнього процесу. Керівником  закладу освіти враховано рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи. Першокласникам приготували сучасний шкільний кабінет – просторий світлий клас із новими оригінальними меблями та дидактичним наповненням. Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів повністю готова до початку нового навчального року і зовсім скоро радісно зустрічатиме своїх учнів.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн