Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Серпнева конференція педагогічних працівників Дубенщини 29.08.2019

Серпнева конференція педагогічних працівників Дубенщини

29 серпня 2019 року у залі засідань Дубенської районної ради відбулася серпнева конференція педагогічних працівників, темою якої цьогоріч стала «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

У пленарному засіданні конференції учасників освітнього процесу Дубенщини як  органу громадського самоврядування у сфері освіти (відповідно до статті 70 Закону України «Про освіту»)  взяли участь Юрій Парфенюк, голова Дубенської РДА, Олександр Козак, голова Дубенської районної ради, Володимир Іщук, перший заступник голови райдержадміністрації, Лідія Білик, начальник відділу освіти, молоді та спорту,працівники районного методичного кабінету, інклюзивно-ресурсного центру, профспілкові лідери, керівники та педагоги закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту та Повчанській сільській раді.

Виступи  учасників були присвячені визначенню завдань, що стоять перед освітянами та владою Дубенщини для успішної реалізації освітньої реформи.

Хвилиною  мовчання учасники конференції вшанували пам’ять захисників України - військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Яскравими акордами заходу стали презентація чергової серії освітянського відеофільму «Миттєвості шкільного життя. Рік 2018-2019»,  церемонія нагородження кращих освітян Почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, Дубенської районної державної адміністрації, Дубенської районної ради, грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за  багаторічну сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління та за підсумками 2018-2019 навчального року .

Цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників підвела підсумки першого року діяльності Нової української школи, окреслила досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначила стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дала старт новому навчальному року.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика