Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога Сарненського району 20.09.2019

Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога Сарненського району

20 вересня 2019 року  на базі КЗ «Сарненський районний БДМ» відбулось засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога на тему «Ведення документації практичного психолога і соціального педагога. Психолого-педагогічний супровід дитини під час адаптаційного періоду».

Учасники Школи ознайомилися з нормативними документами практичного психолога та соціального педагога, матеріалами для службового користування і обговорили пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2019-2020 н.р.

Зелінська О.Г., керівник Школи молодого практичного психолога та соціального педагога, ознайомила учасників з програмою засідання.

Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету, проаналізувала основні напрямки, форми та методи роботи, які використовуються у роботі працівниками психологічної служби і наголосила, що висока результативність роботи досягається не застосуванням одного напрямку, а чітко побудованої системи в роботі працівника. Окрім того, зупинилася на веденні документації практичного психолога і соціального педагога.   

Практичний психолог Ремчицької  ЗОШ І-ІІІ ст. Рибачок В.А. та практичний психолог Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Євгейчук Г.І.,  провели мозаїчні майстер-класи по адаптації учнів перших та п’ятих класів.

Для молодих фахівців було проведено ряд практичних вправ, щодо розвитку когнітивної та емоційної сфери учасників освітнього процесу у формі розвивальних ігор: «Розумний смайлик» та «Інтелектуальна веселка», які продемонструвала Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді».

Молодим фахівцям надані рекомендації та методичні матеріали для роботи у закладах загальної середньої освіти.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика