Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум практичних психологів ЗЗСО з теми «Роль педагога у створенні сприятливих умов адаптації учнів 1 класів» на Сарненщині 30.09.2019

Семінар-практикум практичних психологів ЗЗСО з теми «Роль педагога у створенні сприятливих умов адаптації учнів 1 класів» на Сарненщині

27 вересня 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся районний семінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти з теми «Роль педагога у створенні сприятливих умов адаптації учнів 1 класів».

У теоретичному блоці Комар М.В., практичний психолог Коростської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила присутніх із питанням психологічної готовності педагогів до змін та інновацій та провела практичні вправи для пошуку психологічних ресурсів.

Комар Я.О., практичний психолог Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст., розповіла про психологічні особливості сучасних дітей і надала методичні рекомендації колегам щодо супроводу дітей під час адаптаційного періоду.

У практичній частині Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА, та Зайцева Ю.М., практичний психолог опорного закладу «Люхчанський ліцей», провели тренінг «Дитина йде до школи».

Учасники семінару обговорили використання різноманітних технологій та методів роботи психолога з дітьми, які навчаються у 1 класі.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка