Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Уже стало традицією  у першу неділю жовтня відзначати  Наше професійне свято – День працівників освіти. 09.10.2019

Уже стало традицією у першу неділю жовтня відзначати Наше професійне свято – День працівників освіти.

  04 жовтня 2019 року   в  приміщенні актової зали  КЗ «Володимирецький районний Будинок культури» відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Для участі в урочистостях  було запрошено  делегації закладів освіти району,  до складу яких     увійшли представники  адміністрації закладів освіти, нагороджувані, представники   місцевих комітетів Профспілки працівників освіти і науки, ветерани праці.

За вагомий особистий внесок у забезпечення виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм 5 педагогів району    було нагороджено  відзнаками  Міністерства освіти і науки України  (Почесна грамота МОН, Грамота МОН та Подяки МОН).

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток освіти району, високий професіоналізм  та з нагоди Дня працівників освіти грамотами  Рівненської обласної державної адміністрації та   обласного управління освіти і науки  було нагороджено  19 педагогів району.

За вагомий внесок у розвиток освіти Володимиреччини грамотами Володимирецької районної ради  та Володимирецької районної державної адміністрації   було   нагороджено 9 педагогів району та 38 педагогів-  грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

У ході урочистостей   вшанували й 5  педагогів у номінації  «Світ творчості»-керівників гуртків, вихованці яких є переможцями Всеукраїнського етапу конкурсів, виставок  та фестивалів.

Подяками відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації було  нагороджено  педагогічні колективи закладів освіти, які  у  2019  році  зайняли  перші місця  в рейтингу шкіл району за результатами участі  в  зовнішньому  незалежному оцінюванні, а саме: Володимирецький районний колегіум, Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вшановано  й керівників  закладів освіти, які у цьому році відзначають ювілей  управлінської діяльності.  

На святі присутні  були й 18  вчительських подружніх пар, які  30 і більше  років пліч-о-пліч крокують вчительською стежиною. Усі вони отримали подяки  відділу освіти  райдержадміністрації та районної ради профспілки працівників  освіти і науки України та  символічні подарунки.

Відзначено й внесок 5 педагогів у розвиток профспілкового руху, сумлінну працю, наполегливе відстоювання соціальних та професійних прав спілчан.

Уже традиційним у відділі освіти став наказ «Про відзначення вчителів, які підготували переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідницьких  робіт учнів-членів Рівненського  відділення Малої  академії наук України». У цьому році він виданий від  30 вересня 2019 року №  247, зазначені педагоги  будуть отримувати щомісячну доплату від 10% до 50%.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ