Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

День козацтва у Вовковиївській школі Демидівського району 16.10.2019

День козацтва у Вовковиївській школі Демидівського району

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна вважалася захисницею козаків України, тому в цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

Тож напередодні цього чудового свята, 12 жовтня 2019 року у Вовковиївській загальноосвітній школі I-III ступенів до Дня захисника України було проведено ярмарку «Козацькі страви», в які взяли участь учні 1-11 класів. Всі охоче готували та смакували страви української кухні, і не тільки.

Учні 5-7 класів разом з класними керівниками підготували та провели виховний захід «Наша слава козацька не вмре, не загине!». Діти розповіли про свято Козацької Покрови, ознайомили присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями. Учні також стали учасниками цікавої вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва. Цікаво й радісно було спостерігати за хлопцями, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект. Учні щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході, тому що проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика