Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Cпільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики Дубенщини 16.10.2019

Cпільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики Дубенщини

16 жовтня було проведено спільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики з теми «Розвиток активної життєвої позиції учнів, спрямований на збереження життя і здоров’я підростаючого покоління».

У рамках засідання відбулася екскурсійна поїздка в м. Луцьк. Мета даної форми роботи  - популяризація вивчення історії рідного краю, розвитку інноваційних технологій. Адже саме такі інноваційні підходи у вивченні предметів можуть сприяти розвитку і соціалізації особистості учня, здатних до саморозвитку і самонавчання в умовах глобальних змін. У роботі з учасниками освітнього процесу значна увага приділяється здоров’ю учнів, і тому однією з проблем, над якою працюють вчителі основ здоров’я,  є формування здорового способу життя як основи виховання соціально-активного громадянина.

У ході поїздки педагоги відвідали Луцький замок, музей дзвонів, познайомилися з роботами кованих скульптур відомого нашого сучасника - волинянина Віктора Семенюка.  Найбільше враження на педагогів справив музей книги, який розташований на території замку, адже основою для музейної експозиції стала книгозбірня владики Варфоломія, архієпископа Рівненського та Острозького УПЦ, яку він подарував музею. Більша частина музею – це стародруки, найстаріший експонат  має понад 350 років.

Учасники методичного об’єднання також побували  і в музеї технічного прогресу та Академії пізнання та розвитку «Робологікум». Даний музей єдиний в Україні, де зібрано понад 1000 експонатів: від найпростіших пристосувань і до сьогодення. У музеї представлений хронограф з ілюстраціями та зразками найважливіших винаходів людства. В Академії пізнання та розвитку «Робологікум» педагоги  поринули у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки,  довідалися про найцікавіші винаходи людства та перевірили на практиці різноманітні цікавинки науки та техніки, взяли участь у змаганнях з робо-футболу, а також відвідали різні кафедри: музичну, архітектури та дизайну, медичну, світло-оптичну, військову, історії технічного прогресу, фізико-хімічну та інші.

На завершення поїздки методист Дубенського районного методичного кабінету Тамара Бабак  підсумувала плідну роботу вчителів. Вона зазначила, що така екскурсія буде цікава як для дорослих, так і для молодших учасників освітнього процесу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ