Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

На Сарненщині відбувся тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї» 18.10.2019

На Сарненщині відбувся тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї»

З метою підвищення професійної компетентності керівників шкільних музеїв щодо організації та змісту діяльності, направленої на формування всебічно розвиненої особистості, морально-свідомого громадянина України, 17 жовтня 2019 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер» відбувся обласний тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї».

Екскурсії на стилі провели для учасників заходу ліцеїсти-екскурсоводи в музеї вишиваної ікони ім. отця-доктора Д. Блажейовського Сарненського районного ліцею «Лідер».

Під час тренінгу, який провела методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО Наталія Мінакова, керівники музеїв ознайомилися із сучасними пріоритетами у діяльності шкільних музеїв, шляхами реалізації основних вимог Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України та Стратегії національно-патріотичного виховання.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика