Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Збір Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» Демидівського району 23.10.2019

Збір Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» Демидівського району

21 жовтня 2019 року відбувся збір Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» на лоні природи. У зборі прийняли участь юні лісівники 7-11класів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вчителі ( Чандик Л.І.-керівник учнівського лісництва, Павелчак М.В., Мерега Л.В., Закотюк Н.І., Фінюк Ю.І.).

Збір юних лісівників розпочався урочистою лінійкою (здачею рапортів, проголошенням девізів та виконанням пісні «Хай живе, хай живе учнівське лісництво …»).

Наступним етапом збору став екологічний квест «Пізнай ліс». Командам, які приймали участь у квесті, необхідно було подолати відстань з перешкодами від станції до станції згідно маршрутного листа. Зокрема, виконати завдання станцій «Насінна», «Листкова», «Мисливська», «Загадкова», «Творча», «Селфі». Перемогу у квесті розділили між собою учні 11 та 10 класів.

Продовженням збору став конкурс кашоварів. Захопленню приготування страв на вогні не було меж! Перемогу у конкурсі отримали учні 10 класу.

Чарівний осінній ліс, тепла сонячна погода, неймовірний запах лісу надихали всіх учасників збору на хороший настрій, море позитивних емоцій та активну участь у конкурсах та змаганнях. З великим ентузіазмом розпочалися спортивні змагання серед юних лісівників. Перемогу отримали учні 8класу.

Завершився збір Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» акцією «Ліс без сміття» та підведенням підсумків збору на урочистій лінійці.

Із спілкуванням з природою ми отримуємо стільки світла, скільки хочемо, і стільки мужності, скільки нам потрібно. У лісі ж це відчуття доброї енергетики буквально переповнює тіло і душу. А краса така, ніби й справді потрапив до раю. Але й про самі ліси, їх охорону, захист, відновлення, раціональне використання цього природного багатства, яке в нашій країні є національним надбанням, потрібно дбати.

Любіть ліси, і вони за це вам віддячать!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники