Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Школа молодого вчителя суспільних дисциплін на Сарненщині 25.10.2019

Школа молодого вчителя суспільних дисциплін на Сарненщині

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів 23 жовтня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя суспільних дисциплін  з проблеми «Методичні підходи до формування  предметних компетентностей учнів у процесі викладання суспільних дисциплін за новими програмами і новими підручниками».

Під час засідання Оксана Василівна Івашина підвела підсумки  роботи Школи молодого вчителя за минулий навчальний рік та ознайомила молодих вчителів  з завданнями та планом роботи на 2019-20120 н.р., акцентувала увагу на формуванні предметних компетентностей на уроках суспільних дисциплін. Мирослава Андріївна Банацька, керівник Школи молодого вчителя, вчитель Полянської ЗОШ І-ІІ ступенів поділилась власним досвідом та провела майстер-клас з теми «Формування предметних історичних компетентностей» на прикладі різних тем.

В ході засідання Школи молодого вчителя суспільних дисциплін Оксана Василівна та Мирослава Андріївна  дали відповідь молодим вчителям на ряд поставлених запитань, що стосувались календарно-тематичного планування, оцінювання навчальних досягнень учнів з історії і правознавства, вимог щодо ведення шкільної документації, підготовки учнів до олімпіад та конкурсів  з історії та правознавства. 

Під час обговорення  учасники засідання активно обмінювалися власним досвідом щодо подолання тих чи інших труднощів у роботі.  За висловом молодих колег, цей захід надав їм суттєву допомогу з актуальних теоретичних питань та методики викладання суспільних дисциплін.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн