Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Заняття школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики на Сарненщині 25.10.2019

Заняття школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики на Сарненщині

24 жовтня 2019 року в приміщені Сарненської гімназії відбулося заняття районної школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики. 

Темою заходу було визначено створення  умов для адаптації молодих спеціалістів у педагогічному колективі та їх професійного зростання, сприяння самопізнанню своїх особливостей професійної спрямованості, розкриття творчого потенціалу та компетентності.

Розпочато методичний захід з майстер-класу, який провів для присутніх вчитель інформатики Хомич В.В. з теми «Організація дистанційного навчання».

Слухачі  Школи ознайомилися з навчально-технічною базою  кабінетів фізики, інформатики, математики Сарненської гімназії, відвідали урок математики в 5 класі з теми «Розв’язування рівнянь» (вчитель математики Левитська Т.І.) та урок фізики в 7 класі з теми «Графіки руху» (вчитель фізики Галушко О.В.).  

В ході роботи з молодими педагогами Меліщук І.В., практичним психологом гімназії, проведено заняття з елементами тренінгу  із теми  «Адаптація молодого вчителя».

На завершення,  методист районного методичного кабінету Кушмирук О.С.  опрацювала з присутніми поняття професійної компетентності.

Молоді вчителі математики, фізики та інформатики закладів загальної середньої освіти району відмітили плідну та результативну роботу, побажали педагогічному колективу Сарненської гімназії здійснення творчих задумів, цікавих ідеї. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка