Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Нарада  керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти 31.10.2019

Нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  28 жовтня 2019 року на базі Любахівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (директор Сніжко Людмила Іванівна) відбулася  планова нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Керівники закладів освіти та працівники відділу освіти відвідали початкову школу в с. Острівці та дошкільний навчальний заклад «Ромашка»  (завідувач Горбач Леся Леонідівна).

 На нараді розглянули питання про охопленя дітей дошкільною освітою, про охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням, про виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 У різному розглянули питання про освоєння коштів державних субвенцій на розвиток освіти,  повноваження керівника закладу освіти, про хід виконання ст.30 Закону України «Про освіту», формування звіту про чисельність працюючих та військовозобов’язаних, визначили основні помилки  в складанні навчальних планів закладів загальної середньої освіти. Також були доведені до вивчення та розгляду: «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», затвердженим Постановою КМУ від 21.08.2019 р.№ 800 та акт Державної служби якості освіти України, затвердженим наказом МОНУ від 05 серпня 2019 року № 1071.28 жовтня 2019 року на базі Любахівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (директор Сніжко Людмила Іванівна) відбулася  планова нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Керівники закладів освіти та працівники відділу освіти відвідали початкову школу в с. Острівці та дошкільний навчальний заклад «Ромашка»  (завідувач Горбач Леся Леонідівна).

 На нараді розглянули питання про охопленя дітей дошкільною освітою, про охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням, про виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 У різному розглянули питання про освоєння коштів державних субвенцій на розвиток освіти,  повноваження керівника закладу освіти, про хід виконання ст.30 Закону України «Про освіту», формування звіту про чисельність працюючих та військовозобов’язаних, визначили основні помилки  в складанні навчальних планів закладів загальної середньої освіти. Також були доведені до вивчення та розгляду: «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», затвердженим Постановою КМУ від 21.08.2019 р.№ 800 та акт Державної служби якості освіти України, затвердженим наказом МОНУ від 05 серпня 2019 року № 1071. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова