Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми» на Сарненщині 11.11.2019

Засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми» на Сарненщині

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Тому з  метою підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми психологічна служба Сарненського району  постійно проводить роботу щодо роз’яснення та вивчення чинного законодавства, міжнародних актів, спрямованих  на запобігання експлуатації і торгівлі людьми в Україні.

08 листопада 2019 року на базі Тутовицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відбулося засідання мобільних груп практичних психологів з теми «Торгівля людьми».

У теоретичному блоці були розглянуті питання законодавства у сфері протидії торгівлі людьми, стратегії та напрямки протидії, причини, форми та ознаки цього явища.

У практичному блоці практичний психолог Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Леончик І.О. та соціальний педагог Сорока Т.Г. провели заняття з елементами тренінгу «Толерантність урятує світ» та воркшоп-казку «У пошуках толерантності». Гостям також була продемонстрована гра,  створена українським центром благополуччя дітей щодо проблем пов’язаних з торгівлею людьми, під назвою «Рожеві окуляри».

Учасникам засідання було надано рекомендації для подальшої роботи. Відділ освіти, молоді та спорту дякує адміністрації закладу за гостинність та співпрацю.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ