Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському  середовищі» на Сарненщині 18.11.2019

Засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському середовищі» на Сарненщині

15 листопада 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Вербиченька» №5 м. Сарни відбулося засідання дискусійного клубу практичних психологів, вихователів дошкільних закладів, вчителів початкових класів із теми «Булінг в учнівському  середовищі». Насильство (булінг) у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Що стоїть за насильством у школах і що можна зробити, аби зупинити його, розглядалося на засіданні клубу, у якому  взяла участь методист Сарненського  районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Третяк Р.Ф.

Про булінг у  закладах дошкільної та загальної середньої освіти «Міф чи реальність» ознайомила Козій І.В., практичний психолог ДНЗ №1 «Дзвіночок» м. Сарни.

Про причини виникнення мобінгу в трудовому колективі розповіла Захарчук Т.М., практичний психолог ДНЗ №9 «Росинка» м. Сарни.

Павлюк А.В., практичний психолог ДНЗ №6 «Казка», розкрила питання домашнього насилля  як прояву деструктивного функціонування сімейного інституту «Захисти себе сам. Хто вони, насильники в сім’ї?»

Сенюк Л.В., практичний психолог ДНЗ №5 «Вербиченька», провела практичні мотиваційні ігри та вправи.

У ході засідання присутні дійшли висновку, що не можна залишати ситуацію булінгу без уваги, оскільки дитині важко вирішити її самостійно, необхідно звертатися до класного керівника, психолога  або ж до директора школи. Лише спільними зусиллями батьків та педагогічного колективу можна попередити та відвернути процес тривалого цькування, агресивної поведінки та хуліганства.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка