Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

«Cool Games» 19.11.2019

«Cool Games»

  Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games», який відбувся 16.11.2019 р. в Рівному.

 «Cool Games» (Круті ігри)  –  це  спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9-17 років, який не потребує спеціальної підготовки,  покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, започаткувати новий формат їх проведення, зробити заняття спортом яскравим та привабливим, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя. Командна гра стане головним елементом фізичного виховання, адже це допомагає  школярам вчитися взаємодії в колективі, розвивати лідерські якості та найбільше мотивує відвідувати уроки.

 Гучна музика, яскрава форма та видовищні трюки на уроках фізкультури – усе це має “відтягнути” дітей від гаджетів і повернути до реального спілкування та здорового способу життя.

 190 учнів, які змагались в 3-х вікових дивізіонах, змагались за право представляти  на всеукраїнському фіналі «Cool Games» в лютому 2020 року в Києві. Володимиречину представляли такі заклади Володимирецький районний колегіум -1 дивізіон (2009-2010 рр.н.), Кідрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ» - 2 дивізіон (2006-2008 рр.н.), Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів - 3 дивізіон (2002-2005 рр.н.).

У підсумку напруженої боротьби досить успішно виступили наші заклади загальної середньої освіти, місця в дивізіонах розподілились наступним чином:

1 дивізіон (2009-2010 рр.н.):  4 місце - Володимирецький районний колегіум

2 дивізіон (2006-2008 рр.н.): 1 місце – Кідрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ»

3 дивізіон (2002-2005 рр.н.): 3 – Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

 Отже, в лютому 2020 року честь Рівненщини на всеукраїнському фіналі «Cool Games» в 2 дивізіоні будуть відстоювати учні Кідрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ», яким бажаємо продовжити переможну ходу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ