Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» 20.11.2019

Районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни»

  Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. З цією метою на базі Володимирецького районного колегіуму 19 листопада відбувся районний семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни» на тему «Пріоритетні напрямки організації військово-патріотичного виховання та викладання предмета «Захист Вітчизни» в закладах загальної середньої освіти». Дане питання висвітлив методист райметодкабінету Бірук А. О.. З питання «Організація військово-патріотичного виховання та викладання предмета «Захист Вітчизни» у Володимирецькому районному колегіумі» поділився досвідом керівник даного закладу Остапенко А. Ф.. Присутні слухачі мали змогу ознайомитись з пластовою методикою виховання, якою поділився заступник директора з виховної роботи Володимирецького районного колегіуму Приходько О. В.. Юнаки 10-11 класів продемонстрували присутнім свою тактичну підготовку у питаннях: тактичне пересування у наступі, тактична оборона і ін.. Учні військово-спортивного профілю продемонстрували стройові вправи зі зброєю та свої навички з рукопашного бою. Слухачі мали змогу відвідати уроки з тем:

«Відділення в обороні»;

«Основні принципи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Тактична медицина».

Крім того, закладом було продемонстровано авторську розробку електронного тиру (працівника закладу Новака С. Б.). Дана розробка має ряд переваг, найперше, це безпека та економія на патронах: кожен учень може відпрацьовувати вправи, виконуючи тисячі пострілів. А ще зброя з лазером має такий самий вигляд, як справжня: немає ніяких дротів, кабелів, нічого не заважає і не чіпляється за одяг. Завдяки тренажеру учень здобуває практичні навички прицільної стрільби, а вчитель має можливість контролювати та корегувати хід навчання.

Своїм досвідом з питань надання морально-психологічної допомоги та першої домедичної допомоги по тактичній медицині поділився Юрах М. А., капелан-волонтер, заступник голови ГО «Ветеранської спілки учасників АТО та захисників Вітчизни Володимирецького району». На завершення учасники семінару обмінялися враженнями, обговорили проблеми та досягнення організації заходів з військово-патріотичного виховання у своїх закладах освіти.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка