Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

День гідності да Свободи 21.11.2019

День гідності да Свободи

 Вшановуючи пам'ять про загиблих, хвилиною мовчання розпочалась зустріч вчителів предмету «Захист Вітчизни» Рівненської області в оперативному командуванні "Захід".

 Напередодні Дня Гідності та Свободи голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівний склад оперативного командування привітали викладачів предмету "Захист Вітчизни", які є учасниками АТО/ООС та брали безпосередню участь у бойових діях на сході України. Сьогодні вони активно займаються національно-патріотичним та військово-патріотичним вихованням учнівської молоді, допомагають популяризувати проходження військової служби та надають допомогу у реалізації військово-патріотичних проектів в прикордонних районах Рівненщини. 
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та виконуючий обов'язки начальника штабу оперативного командування "Захід" полковник Олександр Селецький подякували присутнім за активну громадську позицію та наполегливу роботу, та вручили педагогам грамоти і почесні відзнаки від командувача військ оперативного командування «Захід». Учасником даного заходу був вчитель предмета «Захист Вітчизни» Кідрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» – Бадига Сергій Леонтійович, який також відзначений відповідними нагородами за мужність і героїзм у захисті незалежності та територіальної цілісності держави. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка