Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Cемінар-практикум для педагогів-організаторів 21.11.2019

Cемінар-практикум для педагогів-організаторів

  21 листопада 2019 року на базі Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми « Роль учнівського самоврядування у формуванні громадянської свідомості підростаючого покоління засобами патріотичного виховання».         

 Із сучасними підходами до створення виховного простому засобами патріотизму в закладі освіти  познайомила  Совгуть Тамара Сергіївна, заступник директора з виховної роботи та Чернецька Світлана Віталіївна, педагог-організатор.

 Усі учасники семінару мали можливість взяти участь у патріотичній квест-грі « Я люблю Україну, побувати учасниками майстер-класу з виготовлення « Патріотичної фенічки», відвідати шкільний захід « У їхніх серцях жила Україна», тощо.

 У ході семінару  було визначено  основні шляхи формування ціннісного ставлення школяра до історії та культури українського народу в закладах загальної середньої освіти та виокремлено основні напрямки педагогічного супроводу  для формування ціннісного ставлення школяра до історії та культури українського народу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн