Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 21.11.2019

Районний семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині

Сучасний педагог – це носій загальнолюдських культурних цінностей, глибоких і різноманітних знань, високих моральних якостей, патріот своєї держави, який займає активну громадянську позицію з урахуванням демократичних засад та принципів, формує безпечне освітнє середовище.

21 листопада 2019 року в приміщенні Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для класних керівників з теми «Нова українська школа» у поступі до цінностей».

Класні керівники стали активними учасниками методичної майстерні, в ході якої вони ознайомилися з організацією освітнього простору виховної діяльності Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та основними аспектами реалізації Програми «Нова українська школа» у поступі до цінностей».

Цікавими були заняття з елементами тренінгу, які провели заступник директора з виховної роботи Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жабчик Г.В., вчитель початкових класів Колядич Н.Л., практичні психологи Поцікайло Л.О. і Таюнда Т.А., соціальний педагог Леончик С.А., голова методичного об’єднання класних керівників Прозапас В.М.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика