Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум керівників та вихователів-методистів з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти» на Сарненщині 02.12.2019

Семінар-практикум керівників та вихователів-методистів з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти» на Сарненщині

28 листопада 2019 року на базі ДНЗ № 6 «Казка» м. Сарни відбувся семінар-практикум керівників та вихователів-методистів з теми «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладу дошкільної освіти».

Розпочала семінар Корень В.А., методист Сарненського районного методичного кабінету, яка наголосила, що мотивація персоналу - одна з найбільш актуальних тем, це – один з важливих факторів підвищення ефективності діяльності всього колективу. Мотивація трудової діяльності не може бути дієвою без застосування сучасних механізмів і методів матеріального і нематеріального заохочення і стимулювання персоналу.

Павленок Лариса Віталіївна, керівник ДНЗ № 6 м. Сарни, ознайомила учасників з теоретичними основами мотивації її видами, принципами, способами підвищення та поділилася секретами успішної мотивації.

Про психологічні аспекти застосування мотивації в управлінській діяльності закладу дошкільної освіти повідомила практичний психолог ДНЗ № 6 м. Сарни Павлюк А.В. Також Алла Вікторівна провела заняття з елементами тренінгу «Прийоми ефективної взаємодії з колективом» під час якого, за допомогою, інтерактивних вправ учасники семінару вчилися злагоджено працювати в колективі, домовлятися, делегувати доручення.

Вихователь-методист ДНЗ № 6 «Казка» м. Сарни Тетяна Мельник звернула увагу керівників та вихователів - методистів на урізноманітнення  моделей  професійного розвитку, і особливо, - мотивації педагогів до самоосвіти.  Вона продемонструвала інтерактивні форми взаємодії з педагогами, які можна використовувати в методичній роботі.

Учасники семінару переглянули одну із нових форм роботи з педагогами - тендер педагогічних ідей «Рецепти від мастер-шефа»(ведучі-Мельник Т.І, вихователь-методист і Шолота Н.М., вихователь ДНЗ № 6 м. Сарни).  Мета заходу: надати методичну допомогу молодим пе­дагогам щодо їх професійного розвитку та професійної компетентності; забезпечити методичну підтримку; стимулювати педагогів до самоосвіти; сприяти розвитку психолого-педагогічної підготовленості, формуванню толе­рантності, професійних цінностей.

Вихователь Надія Шолота поділилася з присутніми способами мотивації для стимулювання дитячої діяльності.

Всім учасникам були надані матеріали семінару, зокрема, методичні рекомендації та рекомендована література.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика