Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум керівників музичних з теми «Український фольклор як засіб музичного виховання дітей дошкільного віку» на Сарненщині 02.12.2019

Семінар-практикум керівників музичних з теми «Український фольклор як засіб музичного виховання дітей дошкільного віку» на Сарненщині

З метою формування навчального інтересу та стійкої мотивації до музично-ігрової діяльності засобами українського дитячого музичного фольклору, 26 листопада 2019 року, на базі ДНЗ № 1 «Дзвіночок» м. Сарни відбувся районний семінар-практикум керівників музичних з теми «Український фольклор як засіб музичного виховання дітей дошкільного віку».

Керівник музичний  ДНЗ № 1 «Дзвіночок» Пупко Наталія Анатоліївна поділилася досвідом роботи з  даного питання, презентувала застосування малих фольклорних форм під час проведення музичних занять, розваг та свят. Провела ділову гру з учасниками семінару «Фольклор не забуваємо, в ділову гру граємо!» на якому музкерівники  закріпили знання про жанрове розмаїття українського фольклору.

Керівник музичний ДНЗ № 8 «Веселка» м. Сарни Тоюнда Ірина Ярославівна повідомила про феноменальне явище українського фольклору – дитячі пісні, забавлянки, потішки та окремі з них практично розучила з учасниками семінару. Під час семінару керівники музичні району не нудьгували. Вони співали, танцювали, розучували потішки й забавлянки з рухами, розгадували кросворди та виконували різні завдання. Семінар- практикум пройшов у дружній творчій обстановці.

Учасники семінару переглянули виставку навчально-методичної літератури та власних напрацювань Наталії Пупко. Всім музкерівникам були надані методичні рекомендації та матеріали по даній темі для практичного використання в роботі в електронному вигляді.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники