Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Третя хвиля тренінгів IREX пройшла у Рівному 12.12.2019

Третя хвиля тренінгів IREX пройшла у Рівному

10-11 грудня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти завершився третій із циклу тренінгів з медіаграмотності «Діалогові комунікації в освіті та методи інтеграції інфомедійної грамотності до навчальних програм» проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність (компонент для закладів вищої освіти та ІППО)», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

 

Відкрили тренінг Любов Квасюк, менеджер програм Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), ректор інституту Алла Черній та проректор Іван Вєтров

 

У ході тренінгу 38 педагогічних та науково-педагогічних працівників інституту разом із тренерами: Ганною Горіною та Владиславою Каневською практикувалися в питаннях діалогових комунікацій в освіті; Вікторією Романюк та Олександрою Розумієнко – досліджували методологію інтеграції інфомедійної грамотності в навчальний процес. Усі учасники отримали сертифікати IREX.

 

Ректорат та учасники тренінгу щиро дякують керівникам проєкту та тренерам за цікаве спілкування та здобутий цінний досвід.

 

Нагадаємо, що передували цьому етапи зустрічей та навчання:

7 жовтня 2019 року – симпозіум, виступи послів США та Великобританії, представників МОН,  міжнародних експертів з педагогіки та ІМГ – 400 учасників з України.

8-9 жовтня 2019 року – дводенний тренінг з інфомедійної грамотності за методологією IREX, яка є базовою для інтеграції навичок критичного сприйняття в освітні навчальні програми та модулі – 250 учасників з України.

10 жовтня 2019 року – розробка перспективного плану діяльності в проекті, спільне формування дорожньої карти компоненту ІППО в проекті  «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», наступні кроки, активності та пріоритети діяльності. – 20 представників ІППО з України.

15-31 жовтня 2019 року – І сесія тренінгів із медіаграмотності 40 педагогічних та науково-педагогічних працівників Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Київ);

04-30 листопада 2019 року – ІІ  сесія тренінгів із медіаграмотності 40 педагогічних та науково-педагогічних працівників Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Київ).
DSC_0145.JPG


DSC_0270.JPG


Більше фото за посиланням

Посилання на фото від організаторів IREX


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн