Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання школи молодого вихователя на Сарненщині 12.12.2019

Засідання школи молодого вихователя на Сарненщині

11 грудня 2019 року на базі ДНЗ № 5 «Вербиченька» м. Сарни відбулося засідання школи молодого вихователя (керівник Чинча А.В, вихователь-методист ДНЗ № 9 м. Сарни) на якому молоді педагоги підвищували рівень теоретичної та практичної підготовки щодо організації системи роботи з економічного виховання.

Розпочали засідання школи молодого вихователя методист Сарненського районного методичного кабінету Корень В.А. та директор ДНЗ  № 5 м. Сарни Христопалова В.П., які наголосили, що останніми роками все очевиднішою стає актуальність економічної освіти дітей та молоді.

Про формування основ економічної культури у дітей дошкільного віку ознайомила присутніх Юлія Бігун.  Вихователь Алла Дячук презентувала шляхи забезпечення економічної спрямованості освітнього процесу.

Однією з найбільш ефективних форм роботи з дітьми в сфері  економічного виховання  є  економічні  ігри.  Як створити в закладі дошкільної освіти «економічний ігроленд» розповіла вихователь Світлана Антикало.  

Молоді спеціалісти переглянули заняття з економічного виховання в старшій групі на тему ««Поле Чудес» Дідуся Грамотія та внучка Економіка» (показ вихователя Ващик А.М.) та взяли активну участь в інтелектуальній грі-діалозі «Кафе-Монетка» (ведуча вихователь Сенюк Л.В.).

Вихователь-методист Марія Євгеніївна Бартош презентувала молодим вихователям програму соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку від 3 до 6 років «Афлотот» та виставку дидактичного матеріалу з економічного виховання дошкільників.

Всім слухачам школи були надані рекомендована література та методичні рекомендації.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн