Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар вихователів груп з короткотривалим перебуванням дітей з теми «Художньо-естетичний розвиток п’ятирічної дитини» на Сарненщині 18.12.2019

Семінар вихователів груп з короткотривалим перебуванням дітей з теми «Художньо-естетичний розвиток п’ятирічної дитини» на Сарненщині

17 грудня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ступеня - ДНЗ» с. Стрільськ відбувся семінар вихователів груп з короткотривалим перебуванням дітей з теми «Художньо-естетичний розвиток п’ятирічної дитини» (керівник Птуха О.М., вихователь-методист ДНЗ № 1 «Дзвіночок» м. Сарни).

Відкрили семінар методист Сарненського районного методичного кабінету Корень В.А. та заступник директора НВК «ЗОШ І ст. – ДНЗ»               с. Стрільськ Сергійчук Л.М., які звернули особливу увагу на художньо-творчу діяльність дітей старшого дошкільного віку.

Вихователь НВК «ЗОШ І ст. – ДНЗ», Жилко А.Ю, розповіла присутнім про творчий розвиток дітей 5 річного віку засобами образотворчої діяльності. Вихователі ДНЗ № 8 «Веселка» м. Сарни Жукова Л.Г. та Ніколайчук Г.К. надали вихователям методичні рекомендації щодо організації та проведення занять з аплікації та  ліплення з дітьми старшого дошкільного віку. На закріплення поданого матеріалу вихователь-методист ДНЗ № 1 м. Сарни, Птуха О.М., провела бліц – опитування з учасниками семінару.

Своїм досвідом роботи щодо інтеграції родинного та суспільного виховання в художньо-естетичному вихованні п’ятирічних дітей поділилася Копчик С.О., вихователь НВК «ЗОШ І ст..-ДНЗ» с. Стрільськ. Світлана Олександрівна презентувала спільну виставку робіт дітей та батьків на зимову тематику.

Всі учасники семінару переглянули заняття в старшій групі з ліплення «Сніговик – поштарик» (показ Сергійчук Л.М) та заняття в старшій групі з аплікації «Пригоди Сніговика в зимовому лісі» (показ Сергійчук Т.П).

Вихователі взяли активну участь у педагогічному практикуму «Новорічна майстерня», де закріпили свої знання та практичні вміння з даної теми. Вони із завзятістю виконували у групах аплікацію та провели вправу «пластилінові фантазії» розвиваючи при цьому свій творчий потенціал.

Всім присутнім були надані рекомендована література та методичні рекомендації.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика