Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Педагогічна майстерня вчителя інформатики на Сарненщині 21.12.2019

Педагогічна майстерня вчителя інформатики на Сарненщині

20 грудня 2019 року на базі Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулася педагогічна майстерня для вчителів інформатики з теми «Сучасні навчальні ресурси в практичній діяльності вчителя інформатики нової української школи». 

Метою заходу було ознайомити учасників педагогічної майстерні з теоретичними та практичними напрацюваннями вчителів з питання упровадження сучасних навчальних ресурсів в освітній процес при вивченні інформатики.

Роботу педагогічної майстерні розпочала методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Ольга Кушмирук, яка ознайомила присутніх  із поняттями «сучасний вчитель», «сучасний урок», «сучасна інформатика» та  активними методами навчання інформатиці.

Продовжила роботу майстерні вчитель інформатики Яринівської ЗОШ І-ІІ ст. Галина Никитчук, яка представила свій педагогічний  досвід роботи щодо використання освітніх Інтернет-ресурсів на уроках інформатики та формуванню інформаційної компетентності в учнів завдяки використанню нових технологічних засобів.

Практичний модуль педагогічної майстерні складався із фрагментів уроків інформатики у 5 класі з теми «Однорівневі списки», з використанням електронного підручника «Інформатика» 5 клас, автор І.О. Завадський та  у  7 класі «Поняття моделі. Поняття предметної галузі. Типи моделей».

Під час роботи з учнями вчитель інформатики Никитчук Г.Г. продемонструвала присутнім використання різних форм роботи та інтерактивних технологій, уміння учнів працювати з використанням освітніх Інтернет-ресурсів.

Корисною і цікавою була методична скарбничка педагога Никитчук Галини Геннадіївни «Методика використання сайту МійКлас».

На завершення роботи було проведено круглий стіл «У методичний кейс я покладу…», під час якого кожен з присутніх мав змогу поділитися власними думками щодо діяльнісного підходу до навчання інформатики та отримати відповіді на питання, які виникли в ході проведення заходу.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Ольга Кушмирук підвела підсумки роботи педагогічної майстерні, висловила щиру вдячність та побажала присутнім наснаги у подальшій педагогічній діяльності.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка