Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районної школи професійної адаптації новопризначених  керівних кадрів ЗЗСО Сарненського району 10.01.2020

Засідання районної школи професійної адаптації новопризначених керівних кадрів ЗЗСО Сарненського району

09 січня 2020 року на базі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулося засідання районної школи професійної адаптації новопризначених  керівних кадрів ЗЗСО.

Динаміка змін у всіх сферах життєдіяльності сучасної людини потребує нового змісту шкільної освіти і нових підходів до організації освітнього процесу. Сучасна  школа може бути успішною лише тоді, коли на чолі стане згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти.

В умовах швидкого здійснення змін в освіті на чолі успішної школи мають бути керівники нового типу, команда професійних педагогів та менеджерів – директор та його заступники, що зобов'язані турбуватися про роль учителя в своєму колективі, сприяти підвищенню кваліфікації  працівників, створювати умови для розкриття їхніх творчих здібностей, мотивувати та стимулювати до новаторства. Місією директора школи стає менеджмент інновацій, генерування й реалізація нових ідей та освітніх ініціатив.

Саме  такі питання розглядались на занятті школи, яка проходила у формі квесту.

Директор закладу Василенко Тетяна Марківна  у команді заступників директора та педагогічного колективу презентували активну командну роботу, поділились напрацьованим досвідом з молодими колегами.  Щиро дякуємо за позитивну, доброзичливу, креативну атмосферу, що супроводжувала перебування в закладі.

Натхнення, наснаги, нових досягнень, успіхів у вашій роботі!!!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.