Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 24.01.2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 17 січня 2020 року на базі Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Володимирецького районного колегіуму, КПНЗ «Володимирецький районний будинок школярів та юнацтва» був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук учнівської молоді України.

 Із загальної кількості  закладів освіти району  у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт взяли участь 17. Учасники конкурсу  працювали в 27 секціях,  10 відділеннях і взяли участь у трьох видах конкурсу: написанні, захисті науково-дослідницьких робіт та контрольних випробуваннях з фахових дисциплін.

 Найбільша кількість учасників була у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (6), Екології та аграрних наук (6),  історії (5).

 Найбільшу кількість робіт на І етап конкурсу-захисту представили учні Володи-мирецького районного колегіуму (15), Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (5), Довговільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (5).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика