Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 24.01.2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 17 січня 2020 року на базі Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Володимирецького районного колегіуму, КПНЗ «Володимирецький районний будинок школярів та юнацтва» був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук учнівської молоді України.

 Із загальної кількості  закладів освіти району  у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт взяли участь 17. Учасники конкурсу  працювали в 27 секціях,  10 відділеннях і взяли участь у трьох видах конкурсу: написанні, захисті науково-дослідницьких робіт та контрольних випробуваннях з фахових дисциплін.

 Найбільша кількість учасників була у відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (6), Екології та аграрних наук (6),  історії (5).

 Найбільшу кількість робіт на І етап конкурсу-захисту представили учні Володи-мирецького районного колегіуму (15), Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (5), Довговільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (5).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники