Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Школи психологічної майстерності для молодих працівників психологічної служби Сарненського району 26.01.2020

Засідання Школи психологічної майстерності для молодих працівників психологічної служби Сарненського району

24 січня 2020 року на базі Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ  ступенів  відбулося засідання Школи психологічної майстерності для молодих працівників психологічної служби з теми «Секрети психологічної майстерності практичного психолога та соціального педагога». 

Керівник Школи молодого практичного психолога та соціального педагога Зелінська О.Г., практичний психолог Стрільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, проаналізувала роботу за І півріччя 2019-2020 рр.

Учасники заходу розширили уявлення про роль працівників психологічної служби у створенні безпечного середовища в закладі освіти та вдома, докладно ознайомилися із законодавчими актами, у яких висвітлено питання запобігання та протидії насильству в сім’ї, булінгу в школі тощо, дізналися про алгоритм дій практичного психолога та соціального педагога у випадку насильства стосовно дитини. – про це докладно розповіла Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді».

З інноваційними  підходами  практичного психолога та соціального педагога в роботі з батьками ознайомила  Зайцева Ю.М., практичний психолог опорного закладу «Люхчанський ліцей».

Питання сьогодення – побудова безпечного, мирного освітнього простору, де всім дітям комфортно.  Це передбачає впровадження в систему освіти технології вирішення конфліктів шляхом співробітництва. Способи і шляхи забезпечення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті розкрила Сосюк О.В., практичний психолог Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови. 

Круглик Н.М., практичний психолог та соціальний педагог Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ  ступенів, у практичному блоці залучила учасників до воркшопу  «Життя в позитиві», а родзинкою заняття став урок доброти «На землі живе добро» з учнями 4 класу Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ  ступенів.

Практичну допомогу надала Третяк Р.Ф., методист  Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА. Аналізуючи представлені матеріали, методист спонукала слухачів школи молодого практичного психолога і соціального педагога до активнішої співпраці з педагогічними працівниками, роз’яснення інноваційних моделей спілкування, заснованих на співпереживанні. 

Проведення такої форми роботи в черговий раз довело, що молоді педагоги можуть поділитись досвідом із пропонованої теми і обговорити проблеми, які виникають в роботі.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика